RavnateljJanko DURIČ(02)539 16 18janko.duric@os-tisina.si
Pomočnica ravnateljaHema HANC(02)539 16 18ema.hanc@os-tisina.si
Poslovna sekretarkaSuzana LAINŠČEK(02)539 16 10tajnistvo@os-tisina.si
PedagoginjaTadeja RECEK(02)539 16 13tadeja.recek@os-tisina.si

Razredniki OŠ Tišina

RazredRazrednikPogovorne uree-pošta
1. AIrena KUTOŠSRE 4. urairena.kutos@guest.arnes.si
1. BLea DŠUBANPON 3. uralea.dsuban@guest.arnes.si
2. ARenata RAJNARTOR 4. urarenata.rajnar@guest.arnes.si
2. BNatalija PINTARIČSRE 4. uranatalija.pintaric@guest.arnes.si
3. ABalbina LIPIČTOR predurabalbina.lipic@guest.arnes.si
3. BLilijana RAUSČET 3. uraliljana.raus@guest.arnes.si
4. AVanja KOČARTOR 1. uravanja.kocar@guest.arnes.si
4. BIztok KAPUNTOR 3. uraiztok.kapun@guest.arnes.si
5. AMetka FLISARČET 3. urametka.flisar@guest.arnes.si
5. BKlavdija PLAHUT MANDŽUKAČET 2. uraklavdija.plahut-mandzuka@guest.arnes.si
6. AMelita MAGOLATOR 5. uramelita.bagola@guest.arnes.si
6. BDamjan GRAHČET 2. uradamjan.grah@guest.arnes.si
7. AOlena GABORČET 2. uraolena.gabor@guest.arnes.si
7. BManica PUKŠIČ GOMBOŠIPET 3. uramanica.puksic-gombosi@guest.arnes.si
8. AManuela FILIPČIČČET 4. uramanuela.filipic@guest.arnes.si
8. BVladka NEMEC KOŠTRICTOR 4. uravladka.nemec-kostric@guest.arnes.si
9. AErika CIFERČET 3. ura erika.cifer@guest.arnes.si
9. BBernardka JUREŠPET 4. urabernarda.jures@guest.arnes.si

Jutranje varstvo in podaljšano bivanje

Razred/skupinaUčitelj / vzgojiteljPogovorne uree-pošta
JV v 1. rOlena GABORČET 2. ura
1. ADragica GIDERPET 3. uradragica.gider@guest.arnes.si
1. A, OPB v 1. ANina LOVENJAKPON 5. uranina.lovenjak@guest.arnes.si
1. B, Hema HANCPON 6. urahema.hanc@guest.arnes.si
1. B, OPB v 2. ALuka RAJHPET 4. uraluka.rajh3@guest.arnes.si
OPB 2. B, RET v 9. rTjaša CELECTOR 5. uratjasa.celec1@guest.arnes.si
INA 1. r, TJA 1. – 5., OPB 3. rTina VINDIŠPON 2. uramartina.vindis@guest.arnes.si
OPB v 4. A, SLJ, RADSonja ČERNELAPET 4. urasonja.cernela@guest.arnes.si
OPB 3. rRene CetlTOR 4. urarene.cetl@guest.arnes.si
OPB 4. B, GUM 4. rAleksandra ŽnidaričČET 5. uraaleksandra.znidaric@guest.arnes.si

Učitelji po predmetih

UčiteljPredmetiPogovorne uree-pošta
Melita BagolaTIT, MAT, OGL, OGUTOR 5. uramelita.bagola@guest.arnes.si
Damjan GrahŠPOČET 2. uradamjan.grah@guest.arnes.si
Olena GaborJV, ŠPOČET 2. uraolena.gabor@guest.arnes.si
Manica Pukšič GombošiMAT, NEMPET 3. uramanica.puksic-gombosi@guest.arnes.si
Manuela FilipičTJAČET 4. uramanuela.filipic@guest.arnes.si
Vladka Nemec KoštricTJA, DKETOR 5. uravladka.nemec-kostric@guest.arnes.si
Erika CiferSLJČET 3. uraerika.cifer@guest.arnes.si
Bernardka JurešSLJ, DKEPET 4. urabernarda.jures@guest.arnes.si
Alenka Brulc ŠipličGUMPON 2. uraalenka.brulc-siplic@guest.arnes.si
Mojca Valenko MesarecBIO, KEM, NARTOR 2. uramojca.valenko-mesarec@guest.arnes.si
Antonija RoškarFIZ, NAR, TIT, OGKTOR 4. uraantonija.roskar@guest.arnes.si
Tadej MadjarZGO, GEOTOR 2. uratadej.madjar@guest.arnes.si
Lilijana PozderecTJAČET 3. uralilijana.pozderec@guest.arnes.si
Bernarda RoudiZGO 7. A, 7. BPON 7. 30bernarda.roudi3@guest.arnes.si
Izidor ZadravecLUMPON 3. uraizidor.zadravec@guest.arnes.si
Anka BrinarMATPET 3. uraanka.brinar@guest.arnes.si
Igor PršaRačunalnikarPON 2. uraigor.prsa@guest.arnes.si
Valerija TrajberKnjižnicapo dogovoruvalerija.trajber@guest.arnes.si
Tjaša FrumenSocialna pedagoginjaPON 2. uratjasa.frumen1@guest.arnes.si
Anita VolkSpecialna pedagoginjapo dogovoru anita.volk@guest.arnes.si
Barbara MiholičSpecialna pedagoginjapo dogovorubarbara.miholic@guest.arnes.si
Laura KuminSpecialna pedagoginja po dogovorulaura.kumin@guest.arnes.si
Maja CigütLogopedinjapo dogovorumaja.cigut2@guest.arnes.si
Daša LeticaPsihologinjapo dogovorudasa.letica@guest.arnes.si
Sandra Prkič RešetaSpecialna pedagoginja po dogovorusanda.prkic-reseta@guest.arnes.si
Hana ŠavelSpecialna pedagoginja po dogovoru
Valentina MatušSpecialna pedagoginja po dogovoru
Klementina MakariInkluzivna pedagoginja po dogovoru
Tadeja RecekSvetovalna delavkapo dogovorutadeja.recek@guest.arnes.si
Urška ŽižekSvetovalna delavka po dogovoruurska.zizek@guest.arnes.si

Podružnica Gederovci

Razred/skupinaUčitelj / vzgojiteljPogovorne uree-pošta
1. in 3. razredAleksandra BačičTOR 2. uraaleksandra.donko@guest.arnes.si
4. in 5. razredGašper GombocTOR 3. uragasper.gomboc1@guest.arnes.si
1. – 5. r, JVBernarda VogrinčičSRE 6. urabernarda.vogrincic@guest.arnes.si
JVLuka RajhPET 4. ura

Ostali delavci in delavke na matični in podružnični šoli

Hišnikštefan Grah
KuhinjaAlenka Gajšt, Grozdana Seginj, Janez Kutoš
Kuharski pomočniciSuzana Mlinarič, Patricija Hercog
Romska pomočnicaSanja Bogičevič
Spremljevalka gibalno oviranega otrokaTatjana Merklin
Delilki hrane, hišnici, snažilki v GederovcihSuzana Mlinarič, Brigita Bokan
SnažilkePolona Flegar, Bernarda Movrin, Slavica Jug, Patricija Hercog

Dostopnost