Območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov

V četrtek, 20.aprila se je v Beltincih po dolgih treh letih ponovno odvila Območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov. Na njej sta sodelovala tudi oba naša pevska zbora, ki sta se odlično odrezala. Strokovna spremljevalka, Katja Gruber je petje zelo pohvalila. Zaradi vseh pohval bo naše petje še bolj zavzeto. Mladinski pevski zbor pa se bo s še večjo vnemo pripravljal na Regijsko tekmovanje otroških in mladinskih pevskih zborov Štajerske in Pomurja, ki bo v soboto, 27. maja v Gornji Radgoni.

Alenka Brulc-Šiplič

Državno tekmovanje v krosu – Expano Murska Sobota

V četrtek, 20. 4. 2023, so se naši učenci udeležili državnega tekmovanja v krosu, ki je potekalo v čudoviti okolici paviljona Expano v Murski Soboti. V zelo močni državni konkurenci so se naši učenci odlično odrezali, uživali v nastopih in nabirali športne izkušnje za naslednja prihajajoča atletska tekmovanja.

Čestitke vsem sodelujočim!

Olena Gabor, Damjan Grah