Naši učenci so tudi v letošnjem letu pridno brali in osvojili BRALNO ZNAČKO.
Kot nagrada za branje je letošnji zaključek BRALNE ZNAČKE za učence od petega do devetega razreda potekal v obliki poučne ekskurzije, v sredo 25. 5. 2022.
Ogledali smo si rojstno hišo in stalno razstavo pesnika TONETA PAVČKA in glasbenika LOJZETA SLAKA. Nazadnje pa še čebelarsko razstavo v MUZEJU MIRNA PEČ.
Bralno značko je letos osvojilo 30 učencev (od 5 do 9 razreda). Štirje učenci šestih razredov so osvojili tudi SREBRNO PRIZNANJE za šest let branja. Učenke devetega razreda pa ZLATO PRIZNANJE za devet let branja: NIKA NOVAK, HANA JUG, TIA MENCIGAR, SANJA PUVAR, NEJA BAKAN.
Vsem BRALCEM ISKRENE ČESTITKE!

V galeriji pa še nekaj utrinkov iz našega potepanja.

Knjižničarka, Valerija Trajber

Podružnica Gederovci

Gederovci 16, 9251 Tišina
Vodja enote: Gašper GOMBOC