Po dveh dolgih letih epidemije, se je letos končno med nas vrnila vseslovenska akcija Simbioza Giba. Ravno ti dve zadnji leti sta nam dokazali, kako pomembno je, da vse življenjske izzive pričakamo v dobri psihofizični kondiciji.
Simbioza Giba je nacionalni projekt ozaveščanja in spodbujanja k gibalnim aktivnostim vseh generacij.
Zaposleni na OŠ Tišina se zavedamo naše velike vloge v lokalnem okolju, zato smo v sredo, 18. 5. 2022, izvedli športni dan – medgeneracijski pohod.
K sodelovanju smo povabili starše in stare starše naših učencev od 1. do 5. razreda. Spomladansko sonce nas je toplo grelo, pot pa nas je vodila skozi manjše vasi po naši občini Tišina.
Takšne oblike druženj nam namreč omogočajo, da se predvsem starejše generacije še vedno počutijo pomemben del družbe. Med pohodom je bilo dovolj časa za klepet, smeh in druženje.
V družbi različnih generacij nam je bilo vsem zelo lepo.

Klavdija Plahut Mandžuka, koordinatorica projekta na OŠ Tišina

Podružnica Gederovci

Gederovci 16, 9251 Tišina
Vodja enote: Gašper GOMBOC