Skoči na glavno vsebino

Skupina 13 nadarjenih učencev iz devetega razreda se je od četrtka, 2. 3. 2023, do petka, 3. 3. 2023, udeležila Tečaja hitrega branja in retorike, ki sta ga izvedla psiholog,  g. Darko Hederih, in ravnatelj, g. Janko Durič. Tečaj je potekal v Turistično nastanitvenem centru Peterloug v Markovcih na Goričkem.

Učenci so v okviru dvodnevnega tečaja spoznali različne tehnike, s pomočjo katerih lahko povečajo hitrost branja in s tem prihranijo pri času učenja. Ravnatelj pa jim je na konkretnih primerih dal pomembne napotke, ki jih je potrebno upoštevati pri pripravi na govorni nastop in potem pri samem nastopu. Tako so na taboru pridobili veliko novega znanja, ki jim bo v pomoč pri nadaljnjem izobraževanju v srednji šoli in potem v času študija.

Svetovalna delavka Tadeja Recek

(Visited 7 times, 1 visits today)
Pripomočki za slabovidne