Arnes – Akademsko raziskovalno omrežje

AAI prijava – urejanje AAI računa za prijavo v spletne učilnice…

Arnes pošta – spletna pošta

Oblak365 – prijava za Microsoft Office in prenos nameščevalnika za Microsoft Office 365

SIO MDM – upravljanje identitet AAI računa (sprememba gesla, urejanje osebnih podatkov in e-pošte).

Eduroam

Eduroam – brezžična povezava v izobraževalnih ustanovah. Navodila za povezavo.

Eduroam nameščevalnik – prenos datoteke za namestitev Eduroam-a na prenosni računalnik. Datoteko je potrebno prenesti, ko imamo spletno povezavo ter izbrati pravo institucijo: Osnovna šola Tišina.

Get Eduroam (za prenosne naprave) – velja enako kot zgoraj, le da si lahko pomagamo s vklopom podatkov.

Vpis v srednjo šolo

SrednjeŠole.si – portal za osnovnošolce pred vpisom v srednjo šolo. Na portalu smo predstavili 146 srednjih šol500 poklicev in 115 smeri! Posneli smo tudi že veliko število virtualnih sprehodov po šolah, s pomočjo katerih si lahko bodoči dijaki lažje predstavljajo šolsko okolje: https://srednjesole.aktualno.si/virtualni-sprehodi/

Vpis v srednjo šolo

Kam in kako