Skoči na glavno vsebino

V petek, 22. 12. 2023 ob 10.30, smo imeli na naši šoli proslavo ob prazniku dneva samostojnosti in enotnosti. Pridružili so se nam tudi učenci iz Podružnične osnovne šole Gederovci. Prihajajoče praznike smo slavnostno obeležili z deklamacijami ter s petjem domovinskih in novoletnih pesmi. Program so učenci obogatili še z igranjem na instrumente in s plesom. Na koncu nam je gospa Nataša Brulc Šiftar, vodja območne izpostave JSKD Murska Sobota,  slovesno podelila zastavo kulturne šole. Učenci so se po proslavi odpravili na kosilo ter veselo odšli na zaslužene božično-novoletne počitnice.

Žan Farič: ČAROBNI PRAZNIKI

Nas zima obdaja in lučke žarijo.
Se očke iskrijo v nebesno modrino.
Naj bo čarobnost v vseh izmed nas,
naj spremlja nas radost in topel obraz.
December proti koncu gre,
a mi v šolskih klopeh še pridno sedimo,
od tega leta lepo se poslovimo
in srečni v novo leto vstopimo.

Tjaša Celec in Irena Kutoš

(Visited 21 times, 1 visits today)
Pripomočki za slabovidne