Skoči na glavno vsebino

V torek, 6. 2. 2024 in v sredo, 14. 2. 2024, so otroci, ki bodo v jeseni prvič prestopili šolski prag in postali prvošolčki, obiskali OŠ Tišina. To so bili otroci iz Vrtca Lavra in otroci iz Vrtca Plavček.

Obiskali so Hiško eksperimentov, ki smo jo gostili na naši šoli. Tam so raziskovali osnove znanosti na zabaven in poučen način. Z eksperimenti so krepili svojo radovednost, ustvarjalnost in raziskovali naravoslovne fenomene skozi praktične izkušnje.

V sredo pa so se skupaj s 1. razredi družili pri uri športa, v učilnici pa so poslušali zgodbico, ob kateri so se naučili zapeti pesmico Potoček.

Druženje je bilo zabavno, poučno in zanimivo. Otroci iz vrtca so bili pogumni in so zelo lepo sodelovali pri vseh dejavnostih. Naše srečanje je bilo prijetno in sproščeno.

Zapisali učitelji 1. razredov.

(Visited 10 times, 1 visits today)
Pripomočki za slabovidne