Skoči na glavno vsebino

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA LOGIKE – 7. in 8. RAZRED

REGIJSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA LOGIKE – 8. in 9. RAZRED

Tara Titan in Vid Rogan sta se udeležila državnega tekmovanja iz znanja logike za 7. razred, Matic Hanc in Zoja Buzeti pa regijskega tekmovanje iz znanja logike za 8. in 9. razred. Obe tekmovanji sta potekali v soboto, 22. oktobra 2022, na DOŠ 1 Lendava. Učenci so se odlično odrezali. Matic Hanc in Zoja Buzeti sta osvojila bronasti priznanji.

Matic Hanc se je z regijskega tekmovanja uvrstil še na državno tekmovanje iz znanja logike za 8. razrede, ki je potekalo v soboto, 12. novembra 2022, na Fakulteti za elektrotehniko v Ljubljani. Krasno se je odrezal in dosegel srebrno državno priznanje.

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke.

Mentorica: Manica Pukšič Gomboši.

(Visited 10 times, 1 visits today)
Pripomočki za slabovidne