Skoči na glavno vsebino

Pravljično ustvarjalni krožek prvega razreda se je z dramatizacijo “Kakšen čudovit travnik!” udeležil Festivala otroških sanj, ki je potekal v Ljubljani, 10. 4. 2024. Učenci so svojo nalogo odlično opravili in se predstavili na “velikem” odru. Učencem želiva še veliko odličnih nastopov, pa naj si bodo v okviru šole ali pa nasploh v njihovih življenjih.

Mentorici: Hema Hanc in Nina Lovenjak

“””
Pozdravljeni,

V sredo, 10. 4. 2024, smo si s prvošolci naše šole ogledali predstavo Kakšen čudovit travnik. Pravzaprav smo prišli na predstavo Od kod si kruhek OŠ Naklo, toda že po prvih nekaj minutah predstave Kakšen čudovit travnik smo vedeli, da bo za nas gledališka izkušnja odlična. Otroci OŠ Tišina so nas prevzeli. Imeli smo občutek, da se na odru igrajo, bili so sproščeni in igrivi vseh 20 minut. BRAVO!
ČESTITKE NJIHOVIM MENTORJEM!
Naši prvošolci so predstavo ocenili z 10-odlično!
HVALA ZA ČUDOVITO GLEDALIŠKO IZKUŠNJO!
BILO JE ZARES SUPER!

M. Rednak Gradišek (OŠ Milana Jarca)
“””

(Visited 24 times, 1 visits today)
Pripomočki za slabovidne