V četrtek, 1. februarja, je v Murski Soboti potekalo področno tekmovanje osnovnih šol v streljanju z zračno puško. Nastopilo je osem naših učencev, ki so dosegli zelo dobre rezultate.

• V konkurenci ekip mlajših dečkov in deklic je naša ekipa v postavi Tjaš Stojko, Matic Šafarič in Naomi Šnurer zasedla 1. mesto.
  • Med mlajšimi deklicami posamezno je bila Naomi Šnurer druga.
  • Med mlajšimi dečki posamezno je bil Tjaš Stojko prvi, Matic Šafarič drugi in Jaša Vurcer tretji.
  • V konkurenci ekip dečkov in deklic je naša ekipa v postavi Mark Cipot, Nejc Ciglar in Jan Hari zasedla 1. mesto.
  • Med dečki posamezno je bil Mark Cipot drugi, Nejc Ciglar trtji in Jan Hari peti.
  • Med starejšimi deklicami je posamezno nastopila Urška Hari in zasedla drugo mesto.

Na državno prvenstvo osnovnih šol, ki bo v začetku aprila v Ljubljani, se je uvrstila ekipa dečkov in Urška Hari, medtem ko najmlajši strelci tekmujejo samo na področnem nivoju.

Mentor: Iztok Kapun